Pro děti od 2 do 4 let a jejich maminky. Lekce bude rozdělena na dvě části - hudební, kde se budou  seznamovat s tradičními i netradičními hudebními nástroji, zpívat, vytleskávat rytmus aj., a na pohybovou, kde budou děti s pomocí maminek zkoušet jednoduché rytmické cvičení, tancování, prolézání, opičí dráhu.

Kdy  Úterý 9.15 -10.00 hod.
Kde  v budově Atlas
Cena do 30. 9.  
Cena od 1. 10.  30 Kč/lekce

Školní rok letos začíná od 1.10.2018

Aktuality Kultura

Den dětí pro děti nejen z Pohádkového pondělí

V pondělí 3.6. jsme uspořádali pro naše nejmladší návštěvníky a jejich maminky Den dětí. Pro děti byla připravena výtvarná dílnička, kde si s pomocí vyrobily zvířátko – stojánek. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny a zvesela jsme si mezi balónky zatacovali i zazpívali.

Každé dítko dostalo kartičku s úkoly a ty muselo s pomocí maminky splnit, za vyplněnou kartičku byla připravena malá odměna.

Nechybělo ani oblíbené malování na obličej.

Největším lákadlem byly elektrické motorečky pro nejmenší, na kterých se malí závodníci vyřádili na dětském dopravním hřišti.

Na Atlase se minulý týden spékalo sklo

V pátek 15.3. proběhl na Atlase další rukodělný kurz spékaného skla. Tentokrát děti vyráběly sluníčko, nebo květinu na zavěšení do okna. Kousky nařezaného skla se skládaly do určitého tvaru a vše se dozdobilo barevnými korálky.