Taneční škola

Taneční školu vede Vladimíra Šulavová a na oddělení s ní pracuje Martina Brázdová.

Pod taktovkou tety Vlaďky se ve výběrových i přípravných  tanečních skupinách setkávají nejen milovníci disca nebo mažoretkového sportu, ale také HIP HOPu, Streetu nebo baletu. Vyjádření radosti ze života tancem při svižné dynamické hudbě je pro mladé tanečnice a tanečníky to pravé ořechové, což dokazují na pravidelných i mimořádných trénincích, soustředěních a hlavně na vystoupeních a soutěžích.

Martina kromě vedení některých skupin vyhledává další zájmové taneční formy, které oslovují mladé lidi. Taneční škola je aktivním účastníkem kulturních akcí nejen v Přerově, ale v celém regionu. 

O historii Taneční školy se dočtete zde: Historie taneční školy.


 Rozvrh Taneční školy ve školním roce 2017/2018!!!!!


Taneční škola - přehled kroužků


Aktuality TŠ

Dance Evolution 2018

V roce 2018 se uskuteční každoroční  taneční soutěž Dance Evolution organizovaná SVČ Atlas a Bios, Přerov v  sobotu 19. 5. 2018. Všechny srdečně zveme!!!!!! Informace k soutěži naleznete ZDE

Kalendář akcí a soutěží Taneční školy na školní rok 2017/2018

 

Úspěchy taneční školy na MIA festivalu v Otrokovicích

Letošního SF kola MIA FESTIVALU v Otrokovicích v neděli 15.4.2018 se zúčastnily dvě skupiny - Hedvičky A a Hedvínie. Na rozdíl od Hedvínií měly Hedvičky v dětech konkurenci.

Obě skupiny předvedly v discu ten nejlepší výkon a zaslouženě si odvážely domů zlato.

 Hedvičky dokázaly, že si změny ve formaci pamatují a tancovaly s jistotou. Soupeře porazily těsně o tři body. Hedvínie si navíc po sobotním tvrdém boji o prvenství na regionální soutěži CDT dnešní soutěž užily. Tancovaly s výrazem suverénnosti a radosti z tance.

Porota ohodnotila profesionalitu formace. 

Výsledky:

1.místo    Profi / Groups / Disco - Od 10.50 let Do 12.49 let   Bon Appétit ( Hedvínie )

1. místo Hobby / Groups / Disco - Od 6.81 let Do 9.49 let Deja vu ( Hedvičky A) 

Dnešní radost z výsledků zahojila rány z minulých soutěží bez medailí a povzbudila všechny tanečnice i 1tanečníka do dalšího tvrdého trénování a soutěžení.

Archiv