AKTUALITY

Od r. 2018 Středisko volného času ATLAS a BIOS aktivně spolupracuje na projektu IKAP se Střední průmyslovou školou, Přerov:

 

 

Úterý 5. března 2019 proběhl ve znamení soutěže mladých talentů.

Číst dál...

 

Pro všechny, co nás chtějí poznat víc a nalézt pro sebe nebo své dítě nějakou zajímavou volnočasovou činnost, jsme :

Středisko volného času ATLAS A BIOS v Přerově - volnočasové zařízení Olomouckého kraje pro zájmové vzdělávání. Celoročně nabízíme spoustu prázdninových, víkendových aktivit a pestrou nabídku pravidelné zájmové činnosti nejen pro děti a mládež, ale i pro celé rodiny na celý školní rok.

Nabízíme kroužky, kurzy a kluby z oblasti kultury, tělovýchovy, taneční, ekologické a chovatelské, nabízíme výuku cizích jazyků nebo polytechnické činnosti. Mezi  naše základní cíle se řadí snaha ukázat cestu k aktivnímu trávení volného času, připomenout všem kdo na to zapomněli, že je nutné umět si i kvalitně odpočinout, vyrovnat jednostrannou zátěž, ukázat prospěšnost zájmových aktivit našim dětem.

o    Jsme Místní  centrum mezinárodního programu DofE Award

o    Jsme členy Sítě podpory nadání a pomáháme mladým lidem v cestě za poznáním

o    Máme pro Vás pestrou nabídku pravidelných i příležitostných činností po celý školní rok

o    Nabízíme návštěvu mini ZOO a spoustu ekologických a chovatelských činností v krásném přírodním areálu

o    Naši volnočasoví pedagogové často pomohou radou při starostech a péči o domácího mazlíčka v rámci PET poradny na ekologickém středisku BIOS

o    Nabízíme spolupráci na vedení kroužků a jiných aktivit zkušeným odborníkům z oboru i mládeži už od 15-ti let

Přijměte tedy naše srdečné pozvání od všech pracovníků SVČ nejen na naše místa zájmového vzdělávání, ale také na naše www.stránky s nabídkou a informacemi.

 

 

 

 

V pondělí 3.6. jsme uspořádali pro naše nejmladší návštěvníky a jejich maminky Den dětí. Pro děti byla připravena výtvarná dílnička, kde si s pomocí vyrobily zvířátko – stojánek. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny a zvesela jsme si mezi balónky zatacovali i zazpívali.

Každé dítko dostalo kartičku s úkoly a ty muselo s pomocí maminky splnit, za vyplněnou kartičku byla připravena malá odměna.

Nechybělo ani oblíbené malování na obličej.

Největším lákadlem byly elektrické motorečky pro nejmenší, na kterých se malí závodníci vyřádili na dětském dopravním hřišti.

Informace

Aktuality