AKTUALITY

 

Pro všechny, co nás chtějí poznat víc a nalézt pro sebe nebo své dítě nějakou zajímavou volnočasovou činnost, jsme :

Středisko volného času ATLAS A BIOS v Přerově - volnočasové zařízení Olomouckého kraje pro zájmové vzdělávání. Celoročně nabízíme spoustu prázdninových, víkendových aktivit a pestrou nabídku pravidelné zájmové činnosti nejen pro děti a mládež, ale i pro celé rodiny na celý školní rok.

Nabízíme kroužky, kurzy a kluby z oblasti kultury, tělovýchovy, taneční, ekologické a chovatelské, nabízíme výuku cizích jazyků nebo polytechnické činnosti. Mezi  naše základní cíle se řadí snaha ukázat cestu k aktivnímu trávení volného času, připomenout všem kdo na to zapomněli, že je nutné umět si i kvalitně odpočinout, vyrovnat jednostrannou zátěž, ukázat prospěšnost zájmových aktivit našim dětem.

o    Jsme Místní  centrum mezinárodního programu DofE Award

o    Jsme členy Sítě podpory nadání a pomáháme mladým lidem v cestě za poznáním

o    Máme pro Vás pestrou nabídku pravidelných i příležitostných činností po celý školní rok

o    Nabízíme návštěvu mini ZOO a spoustu ekologických a chovatelských činností v krásném přírodním areálu

o    Naši volnočasoví pedagogové často pomohou radou při starostech a péči o domácího mazlíčka v rámci PET poradny na ekologickém středisku BIOS

o    Nabízíme spolupráci na vedení kroužků a jiných aktivit zkušeným odborníkům z oboru i mládeži už od 15-ti let

Přijměte tedy naše srdečné pozvání od všech pracovníků SVČ nejen na naše místa zájmového vzdělávání, ale také na naše www.stránky s nabídkou a informacemi.

 

 

 

 

Letošního SF kola MIA FESTIVALU v Otrokovicích v neděli 15.4.2018 se zúčastnily dvě skupiny - Hedvičky A a Hedvínie. Na rozdíl od Hedvínií měly Hedvičky v dětech konkurenci.

Obě skupiny předvedly v discu ten nejlepší výkon a zaslouženě si odvážely domů zlato.

 Hedvičky dokázaly, že si změny ve formaci pamatují a tancovaly s jistotou. Soupeře porazily těsně o tři body. Hedvínie si navíc po sobotním tvrdém boji o prvenství na regionální soutěži CDT dnešní soutěž užily. Tancovaly s výrazem suverénnosti a radosti z tance.

Porota ohodnotila profesionalitu formace. 

Výsledky:

1.místo    Profi / Groups / Disco - Od 10.50 let Do 12.49 let   Bon Appétit ( Hedvínie )

1. místo Hobby / Groups / Disco - Od 6.81 let Do 9.49 let Deja vu ( Hedvičky A) 

Dnešní radost z výsledků zahojila rány z minulých soutěží bez medailí a povzbudila všechny tanečnice i 1tanečníka do dalšího tvrdého trénování a soutěžení.

V roce 2018 se uskuteční každoroční  taneční soutěž Dance Evolution organizovaná SVČ Atlas a Bios, Přerov v  sobotu 19. 5. 2018. Všechny srdečně zveme!!!!!! Informace k soutěži naleznete ZDE

Informace

Aktuality