AKTUALITY

Vážení rodiče a členové kroužků, kurzů,

 

na základě usnesení Vlády ČR ze dne 21. 10. 2020 došlo ke zpřísnění Mimořádných opatření, jejichž trvání je nyní vyhlášeno do 3. 11. 2020 a proto si Vás dovolujeme upozornit, že omezení se vztahuje i na náš provoz.

Přestože se na Vás všechny moc těšíme, neznáme zatím přesný termín zahájení činnosti, proto prosím sledujte prosím naše webové a facebookové stránky, kde Vás budeme o změnách informovat.

 

Děkujeme za pochopení,

Mgr. Blanka Mašková, ředitelka SVČ

Vážení rodiče, milí účastníci našich činností,

jak možná už víte z médií, od 12. 10. do 25. 10. je na základě Usneseni-vlady-CR-ze-dne-8-10-2020-c-997-o-prijeti-krizoveho-opatreni-s-ucinnosti-od-12-do-25-rijna-2020 omezena činnost škol a školských zařízení, tedy i našeho SVČ, pro všechny účastníky. Pokud to bude jen trochu možné, bude našimi pedagogy realizována distanční výuka, o které budete příslušnými vedoucími kroužků informováni. K dispozici zůstává na našem webu odkaz „Zažeň nudu“, který nabídne malým i velkým zájemcům něco ze zájmových aktivit.

Jakékoliv další relevantní informace Vám opět sdělíme na těchto stránkách.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit.

Za všechny pracovníky SVČ Vám všem přeje hodně zdraví

Mgr. Blanka Mašková, ředitelka

Dodatek dále  k pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 14. 10. do 1. 11. 2020

 

Vážení rodiče, členové našich kroužků,

na základě usnesení vlády České republiky z 12. října 2020 č. 1022, o přijetí krizového opatření, s účinností od 14. října 2020 od 0:00 hod. do 1. listopadu 2020 do 23:59 hod., tedy v době Covidových a podzimních prázdnin, se u středisek volného času (domy dětí a mládeže a stanice zájmových činností) zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání.

Těšíme se, doufáme, na brzkou shledanou.

 

 

 

Vážení účastníci zájmového vzdělávání a zákonní zástupci,

v souladu s aktuálním vývojem epidemiologické situace vydala Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci č. 1/2020 č.j. KHSOC/36995/2020/RED. Na jeho základě dochází k omezení provozu SVČ v období od 5.10.2020 00:00 hod do 18.10.2020 23.59 vyloučením zpěvu a sportovních činností včetně tanečních aktivit. Všechny další činnosti zůstávají beze změn mimo jazykové kroužky na ZŠ U Tenisu, kde rozhodnutím pana ředitele je na stejnou dobu omezena činnost kroužků na škole.

 

                                                                                          Za SVČ ATLAS a BIOS, Přerov

V Přerově, 2.10.2020                                                            Mgr.Blanka Mašková,

                                                                                            ředitelka                                

Středisko volného času ATLAS A BIOS v Přerově je místem se spoustou volnočasových aktivit, které už teď připravujeme nejen pro děti a mládež, ale i pro celé rodiny na školní rok 2020/21.

Nabízíme kroužky, kurzy a kluby z oblasti kultury (rukodělné, výtvarné, hudební činnosti), tělovýchovy, taneční, kroužky polytechnické nebo výuku cizích jazyků a také ekologické a chovatelské kroužky.

Mezi současné naše aktuální cíle se řadí snaha ukázat prospěšnost aktivního trávení volného času právě i za současné situace. Hledáme formy aktivit odpovídající současným trendům, dlouhodobě spolupracujeme s mnoha subjekty a odborníky v oblasti podpory nadání, spolupracujeme se středními a základními školami, jsme místním centrem mezinárodního programu DofE Award a to vše s cílem pomoci našim mladým talentovaným lidem otevírat cesty k dalšímu vzdělávání v souladu s jejich zájmy doma i v zahraničí.

Pro všechny co nás chtějí poznat víc a nalézt pro sebe nebo své dítě nějakou zajímavou volnočasovou činnost, jsme připraveni na obou místech zájmového vzdělávání hned od 7. září čtrnáct dnů mít pro vás DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ s možností setkání se s odborníky na oblast zájmových činností, která vás bude zajímat, budeme vás zvát prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí na ukázkové hodiny a otevřenou spontánní činnost různých kroužků, aby jste si Vy nebo Vaše děti vybrali a mohli v říjnu zahájit svou zájmovou činnost.

Zájemcům stejně jako v předchozích letech vycházíme vstříc i zvýhodněným kurzovným, a to sníženou platbou do konce září o 100,- Kč na jednotlivý kroužek.

Přijměte tedy všichni srdečné pozvání od všech pracovníků SVČ, využijte otevřené září jak na Žižkové ul. 12, budova ATLAS, tak na Bezručové 12, budova BIOS

Odpovědi na otázky dostanete také na e-mailu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . 

                                              

Za všechny pracovníky Střediska volného času ATLAS a BIOS, Přerov

Mgr.Blanka Mašková, ředitelka


 

Informace