Středisko volného času ATLAS A BIOS v Přerově je místem se spoustou volnočasových aktivit, které už teď připravujeme nejen pro děti a mládež, ale i pro celé rodiny na školní rok 2020/21.

Nabízíme kroužky, kurzy a kluby z oblasti kultury (rukodělné, výtvarné, hudební činnosti), tělovýchovy, taneční, kroužky polytechnické nebo výuku cizích jazyků a také ekologické a chovatelské kroužky.

Mezi současné naše aktuální cíle se řadí snaha ukázat prospěšnost aktivního trávení volného času právě i za současné situace. Hledáme formy aktivit odpovídající současným trendům, dlouhodobě spolupracujeme s mnoha subjekty a odborníky v oblasti podpory nadání, spolupracujeme se středními a základními školami, jsme místním centrem mezinárodního programu DofE Award a to vše s cílem pomoci našim mladým talentovaným lidem otevírat cesty k dalšímu vzdělávání v souladu s jejich zájmy doma i v zahraničí.

Pro všechny co nás chtějí poznat víc a nalézt pro sebe nebo své dítě nějakou zajímavou volnočasovou činnost, jsme připraveni na obou místech zájmového vzdělávání hned od 7. září čtrnáct dnů mít pro vás DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ s možností setkání se s odborníky na oblast zájmových činností, která vás bude zajímat, budeme vás zvát prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí na ukázkové hodiny a otevřenou spontánní činnost různých kroužků, aby jste si Vy nebo Vaše děti vybrali a mohli v říjnu zahájit svou zájmovou činnost.

Zájemcům stejně jako v předchozích letech vycházíme vstříc i zvýhodněným kurzovným, a to sníženou platbou do konce září o 100,- Kč na jednotlivý kroužek.

Přijměte tedy všichni srdečné pozvání od všech pracovníků SVČ, využijte otevřené září jak na Žižkové ul. 12, budova ATLAS, tak na Bezručové 12, budova BIOS

Odpovědi na otázky dostanete také na e-mailu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . 

                                              

Za všechny pracovníky Střediska volného času ATLAS a BIOS, Přerov

Mgr.Blanka Mašková, ředitelka


 

Informace