Akce Jazyková škola

Aktuality Jazyková škola

Informace pro dětí anglického kurzu 1. třídy ZŠ U Tenisu

Nabídka Jazykové školy na školní rok 2022/2023

PT Hrátky nejen s Angličtinou i pro ukrajinské děti

V tento prázdninový týden právě probíhá na SVČ jazykový příměstský tábor, který je zaměřený nejen na výuku Angličtiny, ale na výuku českého jazyka pro ukrajinské děti. Využili jsme této kombinace a děti se formou her, sportu a výletů naučí nejen anglicky, ale také ukrajinské děti si rozšíří  praxi v  komunikaci v českém jazyce. 

 

Hledáme lektory jazykových kurzů

Jazyková škola a speciální pedagogika

Oddělení jazykové školy a speciální pedagogiky vede Ing. Pavel Rochla, který spolupracuje i s Bc. Zaoralovou, Jitkou Rásochovou nebo u speciální pedagogiky s Mgr. Evou Štěrbovou.

V rámci jazykové školy nabízíme dětem a mládežníkům cizojazyčné kurzy, které si kladou za cíl netradiční formou vytvořit nebo upevnit jazykové znalosti a dovednosti u dětí, mládeže i dospělých. Kurzy nabízíme podle zájmu v různých úrovních pokročilosti: klasické kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé a také konverzační kurzy. Svou nabídku tvoří vedoucí oddělení v spolupráci s interními i externími pedagogy tak, aby obohatila nebo doplnila klasickou školní výuku.

Pro členy kurzů i další případné zájemce nabízíme prázdninové příměstské tábory s výukou jazyků. A pro dospělí připravujeme nabídku víkendových soustředění s výukou jazyků. 

Jazyková škola a speciální pedagogika - přehled kurzů

 Informace