Akce Kultura

Aktuality Kultura

Na táboře s MasterŠéfem se nejen vařilo

V minulém týdnu proběhl příměstský tábor Týden s MasterŠéfem. Byl to týden plný her, výletů a rukodělných činností. Tábora se zúčastnilo 20 dětí, pro které byl připraven bohatý program nejen o vaření. Fotografie je pořízena na výletě v Tovačově na zámku. 

Ukázkové hodiny Kultury

Hledáme lektory pro naše kroužky

SVČ Atlas a Bios, Přerov hledá lektory pro naše kroužky následujícího zaměření...... Bližší informace Mgr. Blanka Mašková, tel 721 453 143, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zažeň nudu - stále můžete soutěžit a zpestřit dlouhou chvíli

Pracovníci SVČ ATLAS a BIOS, Přerov pro všechny, co chtějí zpestřit své dny a dlouhou chvíli v této době přichystali nějaké kvízy, hádanky, soutěže a videa pro zdravé tělo, zdravý duch.

Tak s chutí do toho...

Kultura

Oddělení vede Daniela Hrdličková. Její spolupracovnicí je  Bc. Michaela Zaoralová, Mgr. Jitka Kreselová, Čeňka Číčelová a Jitka Rasochová.

Společně zajišťují na oddělení kroužky od keramiky, přes hudební, konstrukční činnosti až po výtvarné techniky, které rozvíjí u dětí hudební a estetické  cítění, zručnost  a sociální vztahy. Organizují také soutěže a tábory pro děti a mládež, oblíbené vánoční i velikonoční salony a jiné kulturní akce, jež se staly tradicí v celém regionu Přerovska. Oblíbené keramické hrátky pro rodiče s dětmi nebo pohádkové pondělí nabízí celým rodinám upevňování sociálních vazeb při zajímavých činnostech pod odborným vedením. Daniela, která má vše v kultuře na starosti má i velký podíl na kvalitní propagaci SVČ. Kroužky z oddělení kultury realizuje SVČ také ve spolupráci s mnoha školami, např. ZŠ JAK Přerov nebo i ZŠ Vlkoš aj..

 

Kultura - přehled kroužků


 

Informace