Akce Kultura

 

Rukodělné kroužky pro děti předškolního a mladšího šk.věku. Děti získávají a dále si rozvíjí základní dovednosti a návyky při práci s tradičním i méně tradičním materiálem  - 1 hod./týdně. Kroužek vede Daniela Hrdličková.

Školní rok začíná v týdnu od 19.9.2022

Kdy  
Kde budova ATLAS
Cena na šk. rok do 30. 9.  900,--
Cena na šk. rok  od 1. 10. 1000,-- 

 


 

 


 

Aktuality Kultura

 

Ve dnech 23. – 24. února 2023 se konalo na Středisku volného času Atlas a Bios v Přerově, okresní kolo recitační soutěže.

Do letošního 51. ročníku okresního kola se přihlásilo 14 základních škol z okresu Přerov a 4 víceletá gymnázia z Přerova, Lipníku nad Bečvou a Hranic na Moravě.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Konkurence mezi dětmi byla velká. Porota hodnotila nejen výběr textu, jeho náročnost, intonaci a rytmus přednesu, řečnickou techniku, ale originalitu vystoupení. Do krajského kola postoupily z každé kategorie děti na 1. – 4. místě.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na shledanou v příštím ročníku soutěže

V pondělí 6.února proběhlo na Atlase keramické tvoření, kde děti vyráběly krásné květináčky v podobě zajíčků, beránků a kočiček.  Všechny  výrobky  se dětem povedly a bylo těžké určit, který je nejhezčí. Celé dopoledne bylo příjemné, děti si keramiku pěkně užily

V průběhu října a listopadu navštívili naši keramickou dílnu nevidomí a slabozrací z přerovské organizace SONS. Ve spolupráci se studentkami SPgŠ v Přerově si vyrobili z keramiky panenku a andílka.

SVČ Atlas a Bios, Přerov hledá lektory pro naše kroužky následujícího zaměření...... Bližší informace Mgr. Blanka Mašková, tel 721 453 143, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace