Akce Taneční škola

Aktuality Taneční škola

Úspěchy taneční školy

Dne 2.4. 2023 se Hedvičky a Hedvínie zúčastnily taneční soutěže KM CITY DANCE CHALLANGE. Hedvičky si ze soutěže odvezly 1.místo za choreografii Half a Man v art dance a 1.místo za choreografii Iconic pink v disco dance. Hedvínie si odvezly 2.místo v disco dance za choreografii Donť forget us a 1.místo v art dance za choreografii The last one... 

Berušky slavily

Dne 2.4. se mažoretky Berušky zúčastnily soutěže KM CITY DANCE CHALLANGE s choreografií Sharks. Děvčata si vytančila krásné 1.místo.
 

Dance evolution 2023

Letošní termín taneční soutěže formací DANCE EVOLUTION 

bude probíhat v sobotu 20.5.2023.

Propozice naleznete ZDE

 

Dance Evolution 2023 roztančil přerovskou Sportovní halu

Na taneční soutěži DANCE EVOLUTION v Přerově podporovanou statutárním městem Přerovem 20.5.2023 soutěžilo 1243 tanečníků ze 33 tanečních klubů. Cca 1000 diváků shlédlo celodenní taneční maraton ve stylech disco dance, disco show, parketových kompozic, show dance, street dance, streeet show, orientálních tanců a mažoretek ve všech věkových kategoriích v 94 choreografiích.  Děkujeme všem sponzorům, tanečníkům, trenérům, organizátorům, hasičům, zdravotníkovi, porotě, zvukaři z Lipníka a moderátorovi  Honzovi Leitkepovi za skvělou atmosféru a pohodový průběh soutěže.Těšíme se na další 17. ročník zase v květnu 2024.

Fotogaleriii ze soutěže naleznete ZDE: https://eu.zonerama.com/EfifuPhoto/Album/9820375 a ZDE: Dance evolution 2023 | Zonerama.com

 

 

Taneční škola

Taneční školu vede  Eva Štěrbová ml. 

Ve výběrových i přípravných  tanečních skupinách se setkávají nejen milovníci disca nebo mažoretkového sportu, ale také  Streetu a jiných tanečních stylů Vyjádření radosti ze života tancem při svižné dynamické hudbě je pro mladé tanečnice a tanečníky to pravé ořechové, což dokazují na pravidelných i mimořádných trénincích, soustředěních a hlavně na vystoupeních a soutěžích.

Taneční škola je aktivním účastníkem kulturních akcí nejen v Přerově, ale v celém regionu, už víc než 15 let pořádá nepostupovou celorepublikovou taneční soutěž Dance Evolution. 


 

Taneční škola - přehled kroužků


 

Informace