Akce Tělovýchova

Aktuality Tělovýchova

Občan a bezpečnost

OBČAN A BEZPEČNOST. Tak se jmenovala akce pořádaná Policií ČR 24.6.2022 v Přerově, v budově policie u výstaviště. V rámci dobrých vztahů a spolupráce bylo přizváno SVČ ATLAS a BIOS Přerov, aby prostřednictvím svého oddílu AIKIDO - KAGAWA-dojo, prezentovalo svou činnost.

 

Předprázdninový florbalový turnaj

Předprázdninový florbalový turnaj v post COVIDové době pro hráče našich oddílů a hráče spřátelených oddílů na rozloučení se školním rokem, tentokrát i s rodiči. Konečně s rozvolněním a bez svazování restrikcemi a vyhláškami vlády ČR. Vzhledem k situaci byli přizváni i rodiče, kteří v mezičasech také prováděli soutěže ve florbalových dovednostech.  Turnaj byl rozdělen na tři samostatné kategorie, které hrály odděleně s přestávkami. Věkově rozděleno do tří kategorií – 1.-3.třída, 4.-6.třída a 7.-9.třída+starší. Část hráčů využívala i venkovní prostory školy – sportovní hřiště.

Děti hrály systémem každý s každým, 3+1. Všichni účastníci byli odměněni sladkými cenami, diplomy a medailemi. Část turnaje byla financována z grantu města Přerova. Ceny – medaile obdrželi všichni, ceny – čokoláda dostali taktéž všichni. Vítězní sportovci rovněž obdrželi poháry.

Organizace turnaje byla zvládnuta perfektně bez problémů, přestože náročnost z hlediska pořadatelů byla vysoká, pochvala patří všem, kteří se na turnaji podíleli pořadatelsky.

Gymnastická soutěž proběhla opět na Atlase po dvou dlouhých letech

V sobotu 11.6. a v neděli 12.6.2022 proběhla v tělocvičnách Gymnastická soutěž. Diváci fandili  106 dětem  na čtyřech nářadích – přeskoku, hrazdě, kladině a akrobacii.

Přijely i gymnastky z Troubek, Vizovic a Luhačovic. Všichni byli odměněni diplomem a medailí.

Sledujte nová videa na oddělení Tělovýchovy

Sledujte nová videa oddělení Tělovýchovy na  YOUTUBE

 

Gymnastika – cvičení pro děti a mládež

Cvičení pro radost a jiné

Aikido –  pro děti, mládež i dospělé

Míčové hry – pro děti a mládež

Zdravotně zaměřená cvičení

Bojové umění s tanečními prvky