Zde naleznete nabídku kroužků ve školním roce 2024/2025. Kroužky zahajují činnost v týdnu od 16. září 2024. Online přihlašování bude spuštěno začátkem srpna 2024. Rozvrh jednotlivých kroužků je pouze předběžný a informativní, bude upřesněn. Podmínkou přihlášení je odevzdání řádně vyplněné přihlášky a zaplacení kurzovného na celý školní rok.
Taneční škola |
|||||
Název | Věk | Kdy | Vedoucí kroužku | ||
---|---|---|---|---|---|
Mrňata 1 | 3 - 4 roky | Po | Andrea Kolková | ||
Mrňata 2 | 5-6 let | St | Andrea Kolková | ||
Hedvíčata A | 2016-2018 | Út | Eva Štěrbová ml. | ||
Hedvíčata B | 5-7 let | St | Eva Štěrbová ml. | ||
Hedvičky | r. 2012-2015 | Út, St | Eva Štěrbová ml. | ||
Hedvínie | od r. nar. 2011 | Út, Čt | Nela Pískovská | ||
Dancemix | 6-13 let | Čt | Eva Štěrbová ml. | ||
Betrília | 6-13 let | Čt | Eva Štěrbová ml. | ||
Mažoretky - Berušky | 6-10let | Po | Eva Štěrbová ml. | ||
Moderní tanec | 6-13 let | St | Eva Štěrbová ml. | ||
Taneční a kondiční cvičení | 6-13 let | Po | Andrea Kolková | ||
Pohybová přípravka | 4-6 let | Čt | Andrea Kolková | ||
Můj první kroužek | 3-4 roky | Čt | Andrea Kolková | ||
Americký step | 8-15 let | Po | Čeňka Číčelová | ||
Americký step - dospělí | Dospělí | Po | Čeňka Číčelová | ||
Tanečky na JAK | 7-12 let | St | Čeňka Číčelová | ||
Taneční aerobik JAK | 10 -15 let | St | Čeňka Číčelová | ||
Kultura |
|||||
Název | Věk | Kdy | Vedoucí kroužku | ||
Přerováček | 7-26 let (studenti) | Čt | Mgr. Jitka Kreselová | ||
Smíšek | 4-6 let | Čt | Mgr. Jitka Kreselová | ||
Pískání pro zdraví | 6-12 let | Čt | Mgr. Jitka Kreselová | ||
Trampská kytara - začátečníci | 10-15 let | St | Eva Štěrbová ml. | ||
Trampská kytara - mírně pokročilí | 10-15 let | Po, St | Eva Štěrbová ml. | ||
Trampská kytara - pokročilí | 10-15 let | St | Max Pilát | ||
Keramika III Út | 6-15 let | Út | Daniela Hrdličková | ||
Keramika IV Út | 10-18 let | Út | Daniela Hrdličková | ||
Keramika V Stř | 6-15 let | St | Danuše Mazurová | ||
Keramika V Stř - dospělí | Dospělí | St | Danuše Mazurová | ||
Keramika VI Čtv | 6-15 let | Čt | Šárka Hrdličková | ||
Výtvarné činnosti | 5-8 let | Po | Mgr. Blanka Mašková | ||
Výtvarné techniky | 9-15 let | Po | Mgr. Blanka Mašková | ||
Šikovné ruce | 6-9 let | Čt | Daniela Hrdličková | ||
Plastikoví modeláři | 7-12 let | Po | Peter Bolha | ||
MasterŠéf I | 9-15 let | St | Vladimíra Šulavová | ||
MasterŠéf II | 9-15 let | St | Vladimíra Šulavová | ||
Šachy | 6-12 let | Čt | Jiří Čala | ||
Pohádkové ponděli | Rodiče s dětmi | Po | Daniela Hrdličková | ||
Veselé klávesy | 6-15 let | Út, Čt | Jana Žatecká | ||
Paličkování pro mládež | 12-18 let | Po | Jitka Hanáková | ||
Paličkování pro dospělé | Dospělí | Po | Jitka Hanáková | ||
Loutkové divadlo | 7-12 let | St | Mgr. Marie Veřmiřovská | ||
Kytara JAK začátečníci | 10 -15 let | St | Čeňka Číčelová | ||
Kytara JAK - mírně pokročilí | 10 -15 let | Út | Čeňka Číčelová | ||
Kytara JAK - pokročilí | 10 -15 let | Čeňka Číčelová | |||
Ukulele | 8-12 let | Út | Eva Štěrbová ml. | ||
Klávesy JAK | 6-18 let | Po, Út, St, Čt | Mgr. Jitka Kreselová | ||
Keramika - začátečníci JAK | 6-12 let | Čt | Daniela Hrdličková | ||
Keramika - pokročilí JAK | 10 -15 let | Čt | Daniela Hrdličková | ||
Tvoříme pro radost JAK | 6-10let | Út | Daniela Hrdličková | ||
Moje první klávesy I | předškoláci | Po, Čt | Mgr. Jitka Kreselová | ||
Keramické hrátky páteční děti | 7-15 let | Pá | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Keramické hrátky páteční dospělí | Dospělí | Pá | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Keramické hrátky sobotní děti | 7-15 let | So | Daniela Hrdličková | ||
Keramické hrátky sobotní dospělí | Dospělí | So | Daniela Hrdličková | ||
Hra na zobcovou flétnu ZŠ Týn n.B | 6-12 let | Út | Veronika Štiková | ||
Umělecké tvoření ZŠ Týn n.B | 6-12 let | Frydrychová | |||
Sboreček Týňáček | 6-12 let | Pá | Marcela Valentová | ||
Výuka na klavír ZŠ Týn n.B | 6-12 let | Pá | Marcela Valentová | ||
Keramika - ZŠ Vlkoš | 6-12 let | Po | Daniela Hrdličková | ||
Šikulka | 6-12 let | Út | Mgr. Dalibor Koutný | ||
Tělovýchova |
|||||
Název | Věk | Kdy | Vedoucí kroužku | ||
Aikido děti začátečníci Basic a Zbraně | 6-12 let | Út, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
Aikido děti pokročilí Basic a Zbraně | 8-14 let | Út, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
Aikido mládež začátečníci Basic a Zbraně | 14-26 let (studenti) | Út, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
Aikido mládež pokročilí Basic a Zbraně | 14-26 let (studenti) | Út, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
Aikido dospělí začátečníci | Dospělí | Út, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
Aikido dospělí pokročilí | Dospělí | Út, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
Gymnastika - začátečníci 1 | r. 2012-2016 | Út | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Gymnastika - začátečníci 2 | r. 2012-2016 | Út | Pavlína Chodilíková | ||
Gymnastika - MP 1 | r. 2009- 2016 | Út | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Gymnastika - MP 2 | r. 2009- 2016 | Út | Pavlína Chodilíková | ||
Gymnastika - více pokročilí 2 | 7-12 let | St | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Pódiové skladby Beta + Gymnastika - P1 | 7-15 let | Po, St | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Pódiové skladby Alfa + Gymnastika - VP 1 | 7-15 let | Po, St | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Pódiové skladby Alfa hlavní | od 16 let | Čt | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Pódiové skladby Alfa hlavní dospělí | Dospělí | Čt | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Gymnastika pro hokejisty | 6-12 let | St | Eva Štěrbová ml. | ||
Gymnastika pro fotbalisty I | 6-12 let | St | Andrea Kolková | ||
Gymnastika pro fotbalisty II | 6-12 let | Čt | Andrea Kolková | ||
Hravá gymnastická přípravka I | ročník 2019-2020 | Po | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Hravá gymnastická přípravka II | ročník 2019-2020 | Út | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Gymnastika - předškoláci 1 | r. nar. 2018 | St | Pavlína Chodilíková | ||
Gymnastika - předškoláci 2 | r. nar. 2017 | St | Mgr. Eva Štěrbová | ||
Florbal Po I | 6-10 let | Po | Jakub Čech | ||
Florbal Po II | 10-14 let | Po | Mgr. Jan Gregovský | ||
Florbal Stř I | 15-26 let | St | Mgr. Jan Gregovský | ||
Florbal Pá I | 10-14 let | Pá | Mgr. Jan Gregovský | ||
Florbal Pá II | 15-26 let | Pá | Mgr. Jan Gregovský | ||
Střelectví Út I | 6-26 let (studenti) | Út | Mgr. Jan Gregovský | ||
Střelectví Út II | 6-26 let (studenti) | Út | Mgr. Jan Gregovský | ||
Střelectví Čtv I | 6-26 let (studenti) | Čt | Mgr. Jan Gregovský | ||
Střelectví Čtv II | 6-26 let (studenti) | Čt | Mgr. Jan Gregovský | ||
Badminton I | 6-14 let | St | Mgr. Jan Gregovský | ||
Badminton II | 6-14 let | St | Mgr. Jan Gregovský | ||
Badminton v hale | 6-26 let | Po | Říhovská, Skařupová | ||
Kalanetika pro děti a mládež | 10-26let | Čt | Andrea Kolková | ||
Kalanetika pro dospělé | Dospělí | Čt | Andrea Kolková | ||
Bolí Vás záda Po mládež | 15-26 let (studenti) | Po | Pavlína Chodilíková | ||
Bolí Vás záda Po dospělí | Dospělí | Po | Pavlína Chodilíková | ||
Bolí Vás záda Út mládež | 15-26 let (studenti) | Út | Pavlína Chodilíková | ||
Bolí Vás záda Út dospělí | Dospělí | Út | Pavlína Chodilíková | ||
Dechové a relaxační cvičení dospělí | Dospělí | Po | Ing. Pavel Rochla | ||
Dechové a relaxační cvičení děti a mládež | 6-18 let | Po | Ing. Pavel Rochla | ||
Capoeira děti a mládež | 6-26 let (studenti) | Út, Čt | Mgr. Jan Gregovský | ||
Capoeira mládež pokročilí | 12-26 let (studenti) | Út, Čt | Mgr. Jan Gregovský | ||
Capoeira dospělí | Dospělí | Út, Čt | Mgr. Jan Gregovský | ||
Pohybové hry JAK | 6-12 let | St | Ing. Pavel Rochla | ||
Fotbal JAK | 7-12 let | Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
Ultimate frisbee | 12-15 let | Čeňka Číčelová | |||
Stolní tenis I | 6-14 let | Út | Mgr. Jan Gregovský | ||
Stolní tenis II | 6-14 let | Út | Mgr. Jan Gregovský | ||
Stolní tenis III | 6-14 let | Čt | Mgr. Jan Gregovský | ||
Sportík ZŠ Domaželice | 6-12 let | Po | Andrea Kolková | ||
Mixík ZŠ Domaželice | 6-12 let | Po | Andrea Kolková | ||
Pohybovky ZŠ Týn n.B | 6-12 let | Čt | Jan Šromota | ||
Jazyková škola a speciální pedagogika |
|||||
Název | Věk | Kdy | Vedoucí kroužku | ||
Hrátky s angličtinou JAK | 1. a 2. třída | St | Ing. Pavel Rochla | ||
Angličtina pro nejmenší JAK I | 5-7 let | Čt | Mgr. Jitka Kreselová | ||
Angličtina pro začátečníky ZŠ U Tenisu | 6-7 let | Ing. Pavel Rochla | |||
Angličtina pro 4.-5. třídu | 10 -12 let | Po | Ing. Pavel Rochla | ||
Angličtina pro předškoláky | 5-7 let | Út | Ing. Pavel Rochla | ||
nové Jazykové kurzy pro děti | 6-26let (studenti) | Po, Út, St, Čt, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
nové Jazykové kurzy pro dospělé | Dospělí | Po, Út, St, Čt, Pá | Ing. Pavel Rochla | ||
nové Příprav se do I. třídy | předškoláci | Čt | Eva Štěrbová ml. | ||
Angličtina pro pokročilé ZŠ Týn n.B | 6-15 let | St | Ing. Lucie Fuchs | ||
Logohrátky ZŠ Domaželice | 6-12 let | Mgr. Adéla Dohnalová | |||
Tvoření v angličtině ZŠ Domaželice | 6-12 let | Pá | Lenka Světlíková | ||
Chovatelství a ekologická výchova |
|||||
Název | Věk | Kdy | Vedoucí kroužku | ||
Akvaristika | 8-12 let | Út | RNDr. Ivo Růžička | ||
Teraristika 1 | 8-12 let | Po | RNDr. Ivo Růžička | ||
Teraristika 2 | 8-12 let | Čt | RNDr. Ivo Růžička | ||
Teraklub | 13 - 18 let | Út | RNDr. Ivo Růžička | ||
nové Za zvířátky kolem světa | 6-12 let | St | Pavla Macíčková | ||
Malý chovatel | 5-7 let | Po | Pavla Macíčková | ||
Chovatel 1 | 8-14 let | Út | Eva Štěrbová ml. | ||
Chovatel 2 | 8-14 let | Čt | Pavla Macíčková | ||
nové Králičí HOP | 8-12 let | Po | Pavla Macíčková | ||
Pejskoviny | 6-12 let | Po | Mgr. Kamila Tahalová | ||
Kočkoviny | 6-12 let | St | Pavla Macíčková | ||
Kouzelná bylinkárna | 8-12 let | St | Mgr. Kamila Tahalová | ||
Ze života hmyzu | 8-12 let | Čt | Mgr. Kamila Tahalová | ||
Tajemství fotek | 8-12 let | Út | Mgr. Kamila Tahalová | ||
Deskové a stolní hry | 7-12 let | Čt | Mgr. Kamila Tahalová | ||
Malý zahradník | 6-12 let | Út | Mgr. Kamila Tahalová | ||
Rybářský kroužek | 8-12 let | St | Pavel Arpáš | ||
RC vozidla 1 | 9-15 let | Po | Richard Plíhal | ||
Zálesáci | 7-15 let | Út, St | Jan Sekera | ||
Jezdecká přípravka 1 | 9-15 let | Po | Karel Diringer | ||
Jezdecká přípravka 2 | 9-15 let | Čt | Michaela Sejkorová | ||
nové Letecký modelář | 10 -15 let | St | Ing. Petr Pavlík | ||
nové Ornitologický kroužek | 8-15 let | St | RNDr. Josef Chytil, PhD | ||
Máme rádi zvířata ZŠ Želátovice | 6-12 let | St | Mgr. Kamila Tahalová | ||
Včelařský kroužek ZŠ Týn n.B | 6-12 let | St | p. Štefurák | ||
Myslivecký kroužek | 6-12 let | Čt | Zdeněk Severa | ||
Ekologický kurz I | 12-15 let | RNDr. Ivo Růžička | |||
Ekologický kurz II | 6-12 let | RNDr. Ivo Růžička | |||
Dopravní výchova a polytechnické kroužky |
|||||
Název | Věk | Kdy | Vedoucí kroužku | ||
Autoškola pro děti | 6-12 let | Andrea Kolková | |||
Polytechnické činnosti aneb stavíme Lega a Merkuru | 6-12 let | Po | Ing. Pavel Rochla | ||
Strojírenský kroužek | 12 -18 let | Čt | Miroslav Haška | ||
Informační technologie | 12-18 let | Čt | Jakub Žák | ||
LEGO ROBOTIKA | 12 -18 let | Čt | Ing. Eva Rudolfová | ||
Polytechnický kroužek I | 12 -18 let | Čt | Ing. Pavel Rochla | ||
Elektrotechnický kroužek | 12 -18 let | Čt | Ing. Michal Rudolf | ||
Polytechnický kroužek II | 12 -18 let | Čt | Ing. Pavel Rochla | ||
Flér - barmanství | SŠ | Andrea Kolková | |||
Polytechnika ZŠ Týn n.B | 6-12 let | Čt | Libor Fuchs |